Σάββατο 28 Μαΐου 2022

ΕΠΣ Ημαθίας: Πρόγραμμα playoff & playout B Ερασιτεχνικής

Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022 18:46
ΕΠΣ Ημαθίας: Πρόγραμμα playoff & playout B Ερασιτεχνικής

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

1η αγωνιστική
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

2η αγωνιστική
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

3η αγωνιστική
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

4η αγωνιστική
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5η αγωνιστική
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΣΧΟΙΝΑ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

6η αγωνιστική
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ-ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

1η αγωνιστική
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ

3η αγωνιστική
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

4η αγωνιστική
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5η αγωνιστική
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

6η αγωνιστική
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT

1η αγωνιστική
16.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
16.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

2η αγωνιστική
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η αγωνιστική
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

4η αγωνιστική
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

5η αγωνιστική
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

6η αγωνιστική
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

7η αγωνιστική
04.05.2022-Ώρα:17:00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
04.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

8η αγωνιστική
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

9η αγωνιστική
15.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ-ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
15.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

10η αγωνιστική
22.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ-ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
22.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT

1η αγωνιστική
16.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
16.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

2η αγωνιστική
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
20.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η αγωνιστική
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
27.03.2022-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

4η αγωνιστική
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
03.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

5η αγωνιστική
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
10.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

6η αγωνιστική
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
17.04.2022-Ώρα:16.30 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

7η αγωνιστική
04.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
04.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

8η αγωνιστική
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
08.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

9η αγωνιστική
15.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ-ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
15.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

10η αγωνιστική
22.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
22.05.2022-Ώρα:17.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ:ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies