Τρίτη 29 Νοεμβρίου 2022

ΕΠΣ Ημαθίας: Το πρόγραμμα της Β' Ερασιτεχνικής

Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2022 19:56
ΕΠΣ Ημαθίας: Το πρόγραμμα της Β' Ερασιτεχνικής
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β'Ερασιτεχνικής (ΕΠΣ Ημαθίας)

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies