Πέμπτη 17 Ιουνίου 2021

Football League:To πρόγραμμα και οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής σε Βόρειο και Νότιο όμιλο

Πέμπτη 20 Μαΐου 2021 18:39
Football League:To πρόγραμμα και οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής σε Βόρειο και Νότιο όμιλο

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα ματς της 13ης αγωνιστικής στη Football League σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

Football League – 13η αγωνιστική
Κυριακή 23/5 – 17:00

Νότιος όμιλος

Καλαμάτα-Ρόδος (Σάββατο 22/5 – 14:45)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Κακαφωνης (Αχαΐας)
4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Ηλείας)

Σαντορίνη 2020-Ιάλυσος (Δημοτικό Στάδιο Αιγάλεω – 15:30)
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Σταύρογλου (Αθηνών)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Φαντόπουλος (Πειραιά)

Ασπρόπυργος-Αιγάλεω
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Ψύλλος (Λέσβου)
4ος: Λεμπέσης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Ανατ. Αττικής)

Νίκη Βόλου-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μάνασης (Τρικάλων)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)

Καλλιθέα-Επισκοπή
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Παγουράς, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)

Βόρειος όμιλος

ΠΟ Τρίγλιας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Τζίκας (Μακεδονίας)

Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιάς (Ηπείρου), Κουφός (Μακεδονίας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

Πιερικός-Καβάλα
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Φραγιός (Μακεδονίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κοτούλας (Κιλκίς)

Απόλλων Πόντου-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Σπύρου (Καστοριάς)

Πανσερραϊκός-ΑΕΠ Κοζάνης
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Κορωνάς (Πειραιά)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ευθυμιάδης (Πιερίας)

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies