Πέμπτη 6 Μαΐου 2021

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα σε 5η και 6η αγωνιστική

Κυριακή 18 Απριλίου 2021 19:37
Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα σε 5η και 6η αγωνιστική

Δείτε όλα τα τελικά αποτελέσματα του αγωνιστικού διημέρου της Γ'Εθνικής

1ος όμιλος

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Θησές Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική

Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0ΤΕΛΙΚΟ
Πανιώνιος-Μαρκό 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος

Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 17/4 – 16:30)
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

8ος όμιλος

ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αίας Σαλαμίνας 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:30)
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (16:00)
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

9ος όμιλος

Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:00)
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαΐκη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

10ος όμιλος

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 17/4 – 16:30)
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies