Κυριακή 9 Μαΐου 2021

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων σε 6η και 7η αγωνιστική

Κυριακή 25 Απριλίου 2021 20:26
Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων σε 6η και 7η αγωνιστική

Γ’ Εθνική – 7η αγωνιστική
Κυριακή 25/4 – 16:30

1ος όμιλος

Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 24/4 – 16:30)
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αγροτικός Αστέρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 6-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΠΟ Φήκης

4ος όμιλος

Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

5ος όμιλος – 6η αγωνιστική

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Μαρκό-Ηλιούπολη 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Χαραυγιακός-Φωστήρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-Πανιώνιος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Πανναξιακός

7ος όμιλος

Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Κηφισιά-Μολαϊκός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8ος όμιλος

Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:45)
Αιολικός-Αετός Λουτρών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας ΑΨΕΣ 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (17:30)

9ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης 2-2 (14:30)
Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (15:30)
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

10ος όμιλος

Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 24/4 – 16:30)
Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
Γιούχτας-Πόρος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρόδοτος-Αλμυρός Γαζίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Πλατανιάς-Άρης Σούδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies