Σάββατο 6 Μαρτίου 2021

Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας: Ανακοίνωση των συμμετεχόντων για αύριο Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021

Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021 17:21
Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας: Ανακοίνωση των συμμετεχόντων για αύριο Σάββατο, 13 Φεβρουαρίου 2021

Σύμφωνα με το ΦΕΚ 534/ τ.Β’/10-02-2021(Αριθμ.Δ1α/Γ.Π.οικ.:9147),Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από την Πέμπτη 11 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα 1 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00, αναφέρεται:

  • Υποχρεωτική επέκταση χώρου αγορών ή λειτουργία παράλληλων αγορών. Σε περίπτωση μη τεχνικής δυνατότητας επέκτασης του χώρου αγορών ή λειτουργίας παράλληλων αγορών, δραστηριοποιείται το πενήντα τοις εκατό (50%) των κλάδων παραγωγών/εμπόρων.
  • Πενήντα τοις εκατό (50%) των θέσεων των παραγωγών/εμπόρων με πέντε (5) μέτρα απόσταση μεταξύ πάγκων σε κάθε αγορά (κύρια και παράλληλη).
  • Απόσταση ενάμιση (1,5) μέτρου μεταξύ των ατόμων.

Βάσει των παραπάνω, ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει τα ονόματα των πωλητών (παραγωγών- επαγγελματιών) που έχουν το δικαίωμα πώλησης στη Λαϊκή Αγορά της Αλεξάνδρειας το Σάββατο 13-02-2021.

ΣΕΙΡΑ Α’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΥΚΑΣ

1

2

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

8

3

ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

4

ΜΥΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

5

5

ΤΡΑΚΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

 

3

ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

9

2

ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11

ΣΕΙΡΑ Β’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

2

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

3

3

ΚΑΥΜΕΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5

4

ΚΟΥΚΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

5

ΜΕΛΙΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

6

ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

9

7

ΠΑΣΧΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

11

ΣΕΙΡΑ Γ’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ

ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

11

2

ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6

3

ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1

4

ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΡΙΣΗΣ

7

5

ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

5

6

ΣΑΖΑΚΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9

7

ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΣΗΜΙΝΑ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

13

ΣΕΙΡΑ Δ’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

BALABAN

ELENA

IOAN

 

2

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3

3

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

5

4

ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1

ΣΕΙΡΑ Ε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΤΣΑΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

2

ΜΟΚΡΗΣ

ΤΡΑΙΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

3

ΠΑΛΑΣΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5

ΣΕΙΡΑ Ζ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

3

2

ΔΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

3

ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

 

5

4

ΛΙΚΟΥΡΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΧΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

5

ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ

ΧΑΣΑΝ

ΜΕΧΜΕΤ

1

6

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

9

7

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΣΕΙΡΑ ΑΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

 

1

2

ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

3

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΛΗΜΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

3

4

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

ΣΕΙΡΑ ΒΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

7

2

ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

3

3

ΤΟΣΚΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1

4

ΧΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ

5

ΣΕΙΡΑ ΓΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

2

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

1

3

ΜΑΛΑΜΙΔΟΥ

ΙΣΙΔΩΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11

4

ΟΣΤΑ

ΦΑΤΜΕ

ΣΑΛΗ

5

ΣΕΙΡΑ Γ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΚΕΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2

2

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΩΜΑΣ

4

Στην Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας το Σάββατο στις 13-02-2021 θα συμμετέχουν οι επαγγελματίες βιοτεχνικών ειδών αυτοί που ο αριθμός θέσης είναι ΖΥΓΟΣ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

ΣΕΙΡΑ Α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ

ΒΡΥΣΗΙΔΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

2

ΚΟΥΤΣΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

8

3

ΜΕΖΙΡΟΒΑ

ΝΙΝΑ

ΙΒΑΝ

10

4

ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

4

5

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

16

6

ΠΟΡΟΥΤΣΙΔΟΥ

ΓΑΛΗΝΗ

 

14

7

ΤΟΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ

ΑΝΕΣΤΗ

2

8

ΤΟΡΤΟΠΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

12

ΣΕΙΡΑ Β

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

2

ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

6

3

ΖΕΡΒΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΖΗΣΗΣ

4

4

ΜΑΡΑΓΚΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

5

ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2

7

ΤΡΟΥΠΚΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies