Παρασκευή 27 Νοεμβρίου 2020

Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοίνωσε την Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην Λαϊκή Αγορά Μελίκης του Δήμου Αλεξάνδρειας για την Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2020 17:55
Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοίνωσε την Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην Λαϊκή Αγορά Μελίκης του Δήμου Αλεξάνδρειας για την Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου

Σύμφωνα με τον ΦΕΚ 4484/τ.β’/11-10-2020(Αριθμ.Δ1α/Γ.Π.οικ.64450) κανόνες τήρησης αποστάσεων και άλλα μέτρα προστασίας στο σύνολο της Επικράτειας προς περιορισμό της διασποράς του μκορωνοϊου COVID-19, αναφέρεται:

α) Σε κάθε λαϊκή αγορά από τους πωλητές (παραγωγοί και επαγγελματίες) που δραστηριοποιούνται σε αυτήν,σύμφωνα με την άδειά τους, συμμετέχουν πωλητές σε ποσοστό εξήντα πέντε τοις εκατό (65%), ανά κατηγορία πωλητών (κατηγορίες πωλητών: παραγωγοί και επαγγελματίες).

β) Η ελάχιστη απόσταση μεταξύ των πάγκων των πωλητών ορίζεται σε τρία (3) μέτρα με τον ενδιάμεσο χώρο κενό-ελεύθερο από αντικείμενα.

Βάσει των παραπάνω, ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει τα ονόματα των επαγγελματιών και παραγωγών που έχουν το δικαίωμα πώλησης στη Λαϊκή Αγορά της Μελίκης της Πέμπτης, 22 Οκτωβρίου:

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020:
1) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
3) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
4) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
7) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
8)ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΦΕΖΗ ΤΟΥ ΧΑΣΑΝ
9) ΤΟΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10) ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11) ΟΣΤΑ ΦΑΤΜΕ ΤΟΥ ΣΑΛΗ
12) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
13) ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14) ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020:
1) ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
2) ΜΙΧΑΛΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
4) ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6) ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7) ΣΙΚΟΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΚΟΥΡΜΠΕΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
9) ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10) ΣΤΑΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12) ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
13) ΜΠΟΥΚΑΒΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
14) ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15) ΜΥΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16) ΑΤΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2020:
1) ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2) ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΟΣΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4) ΠΑΠΧΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΤΡΟΥΠΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΒΡΥΣΙΔΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
8) ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9) ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10)ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12) ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
15) ΦΥΤΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16) ΜΕΖΙΡΟΒΑ ΝΙΝΑ ΤΟΥ ΙΒΑΝ
17) ΓΚΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18) ΒΡΕΤΑ – ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΗ
19) ΜΗΤΡΟΥ ΣΜΑΡΩ
20) BALABAN ELENA TOY IOAN
21) ΑΡΣΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
22) ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23) ΖΕΠΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ
24) ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
25) ΤΟΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
26) ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies