Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων και οι θέσεις τοποθέτησής τους στην Λαϊκή Αγορά της πόλης της Αλεξάνδρειας, για το Σάββατο 7 Νοεμβρίου

Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020 11:08
Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων και οι θέσεις τοποθέτησής τους στην Λαϊκή Αγορά της πόλης της Αλεξάνδρειας, για το Σάββατο 7 Νοεμβρίου

Στην λαϊκή αγορά του Σαββάτου 7 Νοεμβρίου θα συμμετάσχουν οι παραγωγοί που ο αριθμός θέσης είναι μονός, ενώ για τους παραγωγούς που θα συμμετάσχουν το επόμενο Σάββατο 14 Νοεμβρίου ο αριθμός θέσης θα είναι ζυγός. Στις τοποθετήσεις όπως τονίζει στην ανακοίνωση του ο Δήμος Αλεξάνδρειας δε θα γίνει ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΚΛΙΣΗ.

ΣΕΙΡΑ Α’
ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ 1
2. ΠΑΡΑΣΧΟΣ 2
3. ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ 3
4. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ 4
5. ΜΥΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5
6. ΜΠΑΛΤΖΗΣ 6
7. ΜΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 7

ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

8. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ 8
9. ΚΟΥΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
10. ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ Β’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΜΕΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
2. ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
3. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 3
4. ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ 4
5. ΚΑΥΜΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 5
6. ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 6
7. ΚΟΥΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 7
8. ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
9. ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 9
10. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10
11. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
12. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12
13. ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 13

ΣΕΙΡΑ Γ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.
2. ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2
3. ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3
4. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4
5.
6. ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6
7. ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
8. ΚΡΙΒΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8
9. ΣΑΖΑΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9
10. ΛΑΓΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10
11. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 11
12. ΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 12
13. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 13

ΣΕΙΡΑ Δ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
2. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
3. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 3
4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 4
5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5

ΣΕΙΡΑ Ε’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΑΤΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
2. ΧΑΛΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
3. ΜΟΚΡΗΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 3
4. ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5. ΠΑΛΑΣΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5

ΣΕΙΡΑ Ζ’

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΧΑΣΑΝ 1
2. ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΦΕΖΗ 2
3. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3
4. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4
5. ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 5
6. ΒΙΣΙΤΖΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 6
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7
8. ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8
9. ΔΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 9
10. ΛΙΚΟΥΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ ΑΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
2.ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2
3.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΛΗΜΗΣ 3
4.
5.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5
6.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6

ΣΕΙΡΑ ΒΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1.ΤΟΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
2.
3.ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 3
4.ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
5.ΧΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
6.ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 6
7.ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 7

ΣΕΙΡΑ ΓΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1
2. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 3
4. ΝΤΙΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥΛΑ 4
5.
6. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
11. ΜΑΛΑΜΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ -ΠΕΡΙΦΡΑΞΗΣ 11
12.ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ >> 12

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies