Σάββατο 2 Ιουλίου 2022

ΠΑΟΚ Κρηστώνης: «Βράζουν» με τη διαιτησία – Ξεκάθαρη αλλοίωση αποτελέσματος!

Δευτέρα 16 Μαΐου 2022 19:40

Παράπονα από την διαιτητή του αγώνα Αναστασία Μυλοπούλου αλλά και από τους βοηθούς της, έχουν στην Κρηστώνη, μετά το ισόπαλο αποτέλεσμα με τον ΑΟ Χανιώτης.

Η διοίκηση της ομάδας του ΠΑΟΚ Κρηστώνης με ανακοίνωση της πέρασε στην αντεπίθεση αναφέροντας όλες τις φάσεις που διαμαρτύρεται.

Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:

''ΞΕΚΑΘΑΡΗ αλλοίωση αποτελέσματος από την κυρία Μυλοπούλου κ τους βοηθούς της

Με τον ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ να προηγείται ξεκάθαρα στο πρώτο ημίχρονο με σκορ 0 - 2 με γκολ στο 25' του Σ.Χατζηασλανίδη και στο 45 με Β.Αγαθαγγελίση η ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ σας στο β 'ημίχρονο οι αποφάσεις και τα ΔΗΘΕΝ λάθη σας εκθέτουν :

1) Το πέναλτι που δόθηκε : από πότε η πλάτη θεωρείτε χέρι ;;

2) Στο δεύτερο γκολ η μπάλα μετά από το οριζόντιο δοκάρι δεν βρίσκει καν γραμμή και με υπόδειξη επόπτη τότε το κατοχυρώνεις εσύ που ήσουν ;;

3) Την κόκκινη κάρτα που δεν δίνεται στο νούμερο 3 σε χτύπημα εκτός φάσης στο πρόσωπο διαιτητής και επόπτης που ήταν ;;

4) Στο 93' πεντακάθαρο γκολ ενώ ήσουν ενδιάμεσα μικρής και μεγάλης περιοχής σφυρίζεις γκολ και τρέχεις προς την σέντρα για πιο λόγο το ακυρώνεις ξαφνικά και σφυρίζεις κατευθείαν λήξη ;;;

Το γκολ ήταν καθαρό και στερήσατε στην ομάδα μας τη νίκη με τις αποφάσεις σας αλλοιώθηκε το αποτέλεσμα του αγώνα.