Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2021

Super League 2: Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής σε Βορρά και Νότο

Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2021 16:09
Super League 2: Οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής σε Βορρά και Νότο

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις σε Βορρά και Νότο της 2ης αγωνιστικής της Super League 2.

Super League 2 – 2η αγωνιστική
Κυριακή 14/11 – 15:00

Βόρειος όμιλος

Θεσπρωτός-Πιερικός
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Πουλημάς (Κερκύρας)

Καβάλα-Αναγέννηση Καρδίτσας (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)
Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

Νίκη Βόλου-Βέροια (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)

ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Β ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

Νότιος όμιλος

Παναθηναϊκός Β-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Καραϊσκάκης-Κηφισιά (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

Εργοτέλης-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

Διαγόρας-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Χανιά-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδ/νήσου)

Ζάκυνθος-Αιγάλεω (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλλιθέα (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies