Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου 2022

Super League 2: Οι διαιτητές της πρεμιέρας - Ο Πουλικίδης διαιτητής στο Βέροια - ΠΑΟΚ Β'

Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2022 18:39
Super League 2: Οι διαιτητές της πρεμιέρας - Ο Πουλικίδης διαιτητής στο Βέροια - ΠΑΟΚ Β'

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2 σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

Παρασκευή 4/11 – 15:15

Βόρειος όμιλος

Bέροια-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)

Σάββατο 5/11 – 15:00

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δελλιός (Πέλλας), Τσικλιτάρη (Πιερίας)
4ος Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Κυριακή 6/11 – 15:00

Απόλλων Πόντου-Διαγόρας
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μάνος (Λάρισας)
4ος Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

ΑΕΛ-Ηρακλής Λάρισας
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Μπαλάς (Τρικάλων), Γάκος (Φθιώτιδας)
4ος Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)

Μακεδονικός-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δανδανόπουλος (Ξάνθης), Χρυσελής (Ξάνθης)
4ος Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Δευτέρα 7/11 – 15:15

Παναθηναϊκός Β-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 5/11 – 13:45

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)

Σάββατο 5/11 – 15:00

Επισκοπή-Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κομισοπούλου (Χανίων), Μάτσας (Ηρακλείου)
4ος Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Κυριακή 6/11 – 15:00

Αιγάλεω-ΟΦΙ
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Μανούρας (Δυτ. Αττικής)
4ος Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ. Αττικής)

Ηλιούπολη-Κηφισιά
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος Διαιτητής: Ρεντίφης (Αν.Αττικής)

Καλαμάτα-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας)
4ος Διαιτητής: Τσακάλης (Ηλείας)

Χανιά-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Βλάχος (Αν.Αττικής)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής), Καλλής (Αν. Αττικής)
4ος Διαιτητής: Πατεμπτζής (Ηρακλείου)

Τρίτη 8/11 – 15:00

ΠΑΟ Ρουφ-Προοδευτική
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριονάς (Εύβοιας)
4ος Διαιτητής: Χουλιάρας (Εύβοιας).

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies