Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2020

Super League: Αναβολή στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020 18:21
Super League: Αναβολή στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

ΗSuper League ανακοίνωσε ότι το ντέρμπι της Τούμπας ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό για την 6η αγωνιστική αναβλήθηκε και θα οριστεί σε μεταγενέστερη ημερομηνία, λόγω αδυναμίας ορισμού του αγώνα βάσει ΚΑΠ. Οι ευρωπαϊκές υποχρεώσεις που έχουν οι δύο ομάδες, σε Europa και Champions League, αντίστοιχα, είχε ως αποτέλεσμα την αναβολή.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 17/10

Βόλος - ΠΑΣ Γιάννινα 16.00

Άρης - Απόλλων Σμύρνης 18.15

Ολυμπιακός - Ατρόμητος 20.30

Κυριακή 18/10

ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 16.00

ΑΕΛ - Αστέρας 18.15

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 20.30

Δευτέρα 19/10

Λαμία - Παναιτωλικός 19.30

 

Εξ αναβολής, 1η αγωνιστική

Τετάρτη 21/10

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα 17.15

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 24/10

ΑΕΛ - Άρης 18.15

Παναθηναϊκός - Βόλος 20.30

Κυριακή 25/10

Αστέρας - ΟΦΗ 16.00

Απόλλων Σμύρνης - Λαμία 18.15

ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ 20.30

Δευτέρα 26/10

Ατρόμητος - Παναιτωλικός 19.30

* Αναβολή στο ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 7ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 31/10

Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης 15.00

Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα 17.15

Βόλος - ΑΕΛ 17.15

Λαμία - Παναθηναϊκός 19.30

Κυριακή 1/11

Άρης - Αστέρας 15.00

Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ 17.15

ΑΕΚ - ΟΦΗ 19.30

 

Εξ αναβολής, 2η αγωνιστική

Τρίτη 3/11

Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 17.15

ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ 17.15

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 8ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 7/11

Αστέρας - Βόλος 15.00

ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 17.15

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 19.30

Κυριακή 8/11

ΟΦΗ - Ολυμπιακός 15.00

ΑΕΛ - Λαμία 17.15

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΟΚ 17.15

Άρης - ΑΕΚ 19.30

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 9ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 21/11

Λαμία - Αστέρας 15.00

Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης 17.15

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 19.30

Κυριακή 22/11

ΑΕΚ - ΑΕΛ 15.00

Παναιτωλικός - Άρης 17.15

ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα 19.30

Δευτέρα 23/11

Βόλος - ΟΦΗ 19.30

 

Εξ αναβολής, 3η αγωνιστική

Τετάρτη 25/11

Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης 17.15

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 10ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 28/11

ΑΕΛ - Ατρόμητος 17.15

Άρης - Ολυμπιακός 19.30

Κυριακή 29/11

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός 15.00

Λαμία - ΠΑΟΚ 17.15

ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα 17.15

Αστέρας - ΑΕΚ 19.30

Δευτέρα 30/11

Απόλλων Σμύρνης - Βόλος 19.30

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 11ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 5/12

Παναιτωλικός - ΑΕΛ 15.00

Ατρόμητος - Άρης 17.15

Ολυμπιακός Βόλος 19.30

Κυριακή 6/12

ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 15.00

ΠΑΟΚ - Αστέρας 17.15

ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία 17.15

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 19.30

 

Εξ αναβολής, 1η αγωνιστική

Τετάρτη 16/12

ΑΕΚ - Ολυμπιακός 19.30

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies