Κυριακή 16 Ιουνίου 2024

Δήμος Βέροιας: Έγινε η ανακήρυξη των συνδυασμών από το πρωτοδικείο - Όλα τα ονόματα

Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2023 15:05
Δήμος Βέροιας: Έγινε η ανακήρυξη των συνδυασμών από το πρωτοδικείο - Όλα τα ονόματα

Έγινε η ανακήρυξη των συνδυασμών από το πρωτοδικείο και στις εκλογές για το Δήμο Βέροιας θα συμμετέχουν τέσσερις δημοτικές παρατάξεις.

Δείτε παρακάτω όλα τα ονόματα που θα συμμετέχουν στις αυτοδιοικητικές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου στον Δήμο Βέροιας:

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΕΡΟΙΑΣ» ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

2.ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

3. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

4. ΑΣΙΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

5. ΒΛΑΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

6. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

7. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

8. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

9. ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

10. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

11. ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

12. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΑΒΒΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

13. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) συζ. ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

14. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

15. ΚΑΛΗΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΡΙΣ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

16. ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

17. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

18. ΚΟΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

19. ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΘΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ (ΔΟΒΡΑ)

20. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

21. ΛΙΜΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

22. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

23. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

24. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

25. ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

26. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

27. ΟΥΖΟΝΙΔΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

28. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

29. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΥ)

30. ΣΟΦΡΟΝΩΦ ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

31. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

32. ΤΑΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

33. ΤΑΧΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

34. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

35. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

36. ΤΣΙΑΠΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΘΩΜΑ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

37. ΤΣΙΟΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

38. ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

39. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

40. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

41. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΕΡΟΚΛΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

42. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΚΑΠΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βεργίνης)

1. ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) συζ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βέροιας)

1. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

5. ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6. ΜΠΙΒΟΛΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

8. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΟΥ

9. ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

10. ΠΕΡΠΕΡΟΥΔΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ

12. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γεωργιανών)

1. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΛΑΒΔΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διαβατού)

1. ΔΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΟΡΔΟΚΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΗΤΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΣΙΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΛΕΜΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρίδος)

1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

3. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΔΟΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΚΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΓΚΑΠΡΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετόχιο Προδρόμου)

1. ΚΑΛΟΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

«ΔΡΑΣΗ ΜΕ ΓΝΩΣΗ»,ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

3. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

4. ΑΝΕΣΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΣΤΑΘΟΥΛΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

6. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

7. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

8. ΒΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

9. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

10. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

11. ΒΟΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

12. ΓΚΙΛΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΔΟΒΡΑ)

13. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

14. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

15. ΔΑΓΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

16. ΔΑΛΗΓΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

17. ΔΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

18. ΔΕΡΒΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

19. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

20. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

21. ΔΙΝΑΛΗ ΠΗΓΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

22. ΔΟΥΔΟΥΜΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

23. ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

24. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

25. ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

26. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

27. ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

28. ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

29. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

30. ΚΑΡΚΕΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

31. ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

32. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

33. ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

34. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

35. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

36. ΚΟΥΠΙΔΟΥ NINA του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

37. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

38. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

39. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΙΜΗΛΙΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

40. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

41. ΛΕΛΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

42. ΜΑΝΩΛΗ ΑΓΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

43. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

44. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

45. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

46. ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

47. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

48. ΜΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

49. ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

50. ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

51. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

52. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΑΡΑΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

53. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

54. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

55. ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

56. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

57. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

58. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

59. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

60. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

61. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

62. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

63. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

64. ΠΕΤΣΙΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

65. ΠΙΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

66. ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

67. ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

68. ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

69. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

70. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

71. ΣΙΜΙΤΖΗ ΒΕΡΓΙΝΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

72. ΣΤΙΟΚΑ ΔΡΑΓΚΟΛΑ ΘΩΜΑΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

73. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

74. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

75. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

76. ΤΖΑΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

77. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

78. ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

79. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

80. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

81. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

82. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

83. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

84. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

85. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

86. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΥ)

87. ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΜΗΤΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΗΛΙΑ

4. ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΑΣΦΑΛΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΒΑΝΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

5. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασώματα)

1. ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βεργίνης)

1. ΔΕΛΗΜΑΝΗ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βέροιας)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΑΨΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΒΑΣΙΑΔΗ ΖΩΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΓΚΑΤΖΟΥΦΑ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

12. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΚΟΥΡΟΥΒΑΣΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΛΕΚΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17. ΜΠΑΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

20. ΠΑΡΙΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

21. ΠΑΣΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

22. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΣΑΜΑΡΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΤΑΪΠΛΙΑΔΟΥ ΚΑΣΑΠΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25. ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

26. ΤΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

27. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

28. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γεωργιανών)

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΑΔΑΜ

2. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διαβατού)

1. ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΚΟΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΝΤΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΦΑΡΣΑΡΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΒΒΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυκόγιαννης)

1. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΔΕΛΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗ ΑΓΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

5. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΧΟΥΡΣΟΥΖΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

5. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

6. ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

8. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

11. ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

12. ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Νικομήδειας)

1. ΕΥΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

3. ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΤΣΙΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΕΡΔΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΤΣΑΠΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρίδος)

1. ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΠΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΡΡΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ράχης)

1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΡΙΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΔΕΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΠΡΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΤΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ

4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΠΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

2. ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΟΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΣΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ

2. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετόχιο Προδρόμου)

1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΚΕΦΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ

 

«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ αλλάΖΟΥΜΕ» ΚΟΡΩΝΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

2. ΑΝΔΡΟΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

4. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

5. ΑΥΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

6. ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

7. ΒΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

8. ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

9. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

10. ΓΚΑΤΖΑ ΛΕΩΝΙΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

11. ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΙΚΤΩΡ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

13. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

14. ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

15. ΖΕΪΜΠΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

16. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

17. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

18. ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

19. ΚΑΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

20. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

21. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

22. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

23. ΚΑΡΥΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

24. ΚΙΟΡΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

25. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΪΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

26. ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

27. ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

28. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ (ΤΕΤΟΥ) ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

29. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

30. ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

31. ΜΠΟΣΜΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

32. ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΡΙΑΝ του ΜΠΕΝΤΡΙ (ΔΟΒΡΑ)

33. ΠΑΠΑΔΙΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

34. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

35. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

36. ΣΙΛΙΓΚΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

37. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

38. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

39. ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

40. ΦΙΛΙΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

41. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

42. ΧΑΤΖΗΣΑΛΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

43. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

44. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

45. ΨΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΦΥΛΑΚΤΗ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΣΑΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ

3. ΚΟΥΜΡΙΑ ΕΝΤΟΥΕΝΑ του ΝΤΕΡΙΜ

4. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΚΑΛΑΪΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΠΑΠΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βέροιας)

1. ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΥΩΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΝΕΣΤΩΡ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΛΑΓΟΣ ΜΕΡΙΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

6. ΛΕΝΙΚΑΚΗ ΜΑΥΡΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΜΠΛΕΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γεωργιανών)

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΑΒΒΑ

3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διαβατού)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

3. ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ

2. ΑΝΔΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3. ΚΟΚΟΝΕΣΙ ΘΑΝΑΣ του ΛΑΜΠΙ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΛΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΙΛΙΑ

6. ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7. ΤΖΕΛΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Νικομήδειας)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΚΡΑΧΑΛΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΧΕΙΜΩΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΒΙΚΤΩΡ

2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ) ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΒΕΛ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΛΗΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

3. ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΤΖΟΥΦΗ ΜΥΡΤΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ

2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετόχιο Προδρόμου)

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Προφήτης Ηλίας)

1. ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

«ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ - ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ»

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

2. ΑΡΑΒΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

3. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

4. ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

5. ΒΕΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

6. ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

9. ΖΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΟΒΡΑ)

10. ΘΑΛΑΛΑΙΟΣ (ΘΑΡΡΑΛΕΟΣ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

11. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

12. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

13. ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

14. ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΟΣΜΑ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

15. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

16. ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

17. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

18. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (ΑΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

19. ΜΕΛΙΚΙΩΤΟΥ - ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΒΕΡΟΙΑΣ)

20. ΜΗΤΚΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

21. ΝΟΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

22. ΝΤΑΓΚΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

(ΒΕΡΟΙΑΣ)

23. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

24. ΠΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

25. ΠΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

26. ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ)

27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

29. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

30. ΠΑΠΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

31. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΟΒΡΑ)

32. ΡΙΣΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

33. ΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

34. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

35. ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

36. ΣΑΣΣΑΛΟΥΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

37. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

38. ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

39. ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

40. ΣΤΑΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

41. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

42. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ)

43. ΤΑΝΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ (TANIA) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

44. ΤΖΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

45. ΤΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

46. ΤΡΙΓΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

47. ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΒΕΡΟΙΑΣ)

48. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΑΜΠΟ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑΣ)

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΓΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ

2. ΚΝΙΣΟΒΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΟΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασώματα)

1. ΖΓΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ

2. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βεργίνης)

1. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΝΤΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βέροιας)

1. ΒΑΡΑΚΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ

2. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ του ΒΑΛΕΡΙ

5. ΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΟΥΦΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΡΙΜΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

9. ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΕΣΤΗ

10. ΤΣΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΦΛΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΣΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (TANIA) του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΧΑΣΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυκόγιαννης)

1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

3. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΑ (ΛΟΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρίδος)

1. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

4. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ράχης)

1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

2. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΛΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΠΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΜΠΙΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΠΡΥΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΡΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΒΥΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΚΟΥΣΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΝΑΔΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΙΩΑΝΝΑΣ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΣΙΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies