Κυριακή 21 Ιουλίου 2024

ΕΠΣ Ημαθίας - A' Ερασιτεχνική: Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου γύρου

Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 18:25
ΕΠΣ Ημαθίας - A' Ερασιτεχνική: Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου γύρου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Ημαθίας για την αγωνιστική περίοδο 2023-24.

Ακολουθεί το πρόγραμμα του 1ου γύρου:


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -


3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -


4η αγωνιστική
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ: -


6η αγωνιστική
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -


7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -


8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -


9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -


10η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ: -

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -


11η αγωνιστική
F.C ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies