Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας (Ε.Π.Σ.Η.) ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα των αγώνων του Β΄ Γύρου του Πρωταθλήματος της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ποδοσφαιρικής περιόδου 2022-2023 έχει ως εξής:
Δείτε εδώ το αρχείο EΔΩ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε Αποδέχομαι Πολιτική cookies