Πέμπτη 23 Μαΐου 2024

ΕΠΣ Ημαθίας: Πρόγραμμα play-off & play-out Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

Παρασκευή 21 Απριλίου 2023 07:51
ΕΠΣ Ημαθίας: Πρόγραμμα play-off & play-out Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας (Ε.Π.Σ.Η.) ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα των αγώνων play-off και play-out του Πρωταθλήματος της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ποδοσφαιρικής περιόδου 2022-2023 έχει ως εξής:

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAYOFF

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ   -  
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ   -  
  ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ   -  

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAYOUT

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  
  ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ   -  
  ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ   -  

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ   -  
  ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ   -  
  ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ   -  
×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies