Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Γ’ Εθνική (25/10): Τα τελικά αποτελέσματα

Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 19:55
Γ’ Εθνική (25/10): Τα τελικά αποτελέσματα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής 1-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου αναβλ.
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών αναβλ.
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων αναβλ.

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών αναβλ.
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0
Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά αναβλ.
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα αναβλ.
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών-Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικά 3-1
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2
Κασσιόπη-Αστέρας Καληράχης 0-4
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
ΠΑΣ Θύελλα -ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα αναβλ.

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2
Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0
Φωστήρας-Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1
Ρεπό: Αήττητος Σπατών

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0
Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0 (24/10)
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1 (24/10)

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου αναβλ.
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων αναβλ.
Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies