Πέμπτη 23 Μαΐου 2024

Η κλήρωση της Β ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας - Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 1ου γύρου

Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2023 18:55
Η κλήρωση της Β ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας - Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 1ου γύρου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Β ερασιτεχνικής. Ακολουθούν οι αγωνιστικές του 1ου γύρου:


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΟ Συκιάς - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΣ Βεργίνα: -


2η αγωνιστική
Θύελλα Σταυρού - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΟ Συκιάς: -

ΜΑΣ Βεργίνα - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -


3η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΟ Συκιάς: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Θύελλα Σταυρού: -

ΜΑΣ Βεργίνα - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -


4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΟ Συκιάς - ΜΑΣ Βεργίνα: -

Θύελλα Σταυρού - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -


5η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΜΑΣ Βεργίνα: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Θύελλα Σταυρού: -


6η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΟ Συκιάς - Θύελλα Σταυρού: -


7η αγωνιστική
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

Θύελλα Σταυρού - ΜΑΣ Βεργίνα: -

ΑΟ Συκιάς - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - Ακαδημία Βέροιας: -

ΑΕ Ποντίων Βέροιας - Ολυμπιακός Νάουσας: -

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας - Εθνικός Ράχης: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Αχιλλέας Νάουσας: -


2η αγωνιστική
ΑΕ Ποντίων Βέροιας - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

Ακαδημία Βέροιας - Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας: -

Ολυμπιακός Νάουσας - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

Αχιλλέας Νάουσας - Εθνικός Ράχης: -


3η αγωνιστική
ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΕ Ποντίων Βέροιας: -

Αχιλλέας Νάουσας - Ακαδημία Βέροιας: -

Εθνικός Ράχης - Ολυμπιακός Νάουσας: -


4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας - Αχιλλέας Νάουσας: -

ΑΕ Ποντίων Βέροιας - Εθνικός Ράχης: -

Ακαδημία Βέροιας - Ολυμπιακός Νάουσας: -


5η αγωνιστική
ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - Αχιλλέας Νάουσας: -

Εθνικός Ράχης - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

Ολυμπιακός Νάουσας - Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας: -

Ακαδημία Βέροιας - ΑΕ Ποντίων Βέροιας: -


6η αγωνιστική
Εθνικός Ράχης - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

Αχιλλέας Νάουσας - Ολυμπιακός Νάουσας: -

ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - Ακαδημία Βέροιας: -

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας - ΑΕ Ποντίων Βέροιας: -


7η αγωνιστική
Ολυμπιακός Νάουσας - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

Ακαδημία Βέροιας - Εθνικός Ράχης: -

ΑΕ Ποντίων Βέροιας - Αχιλλέας Νάουσας: -

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ: -

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies