Ημαθία: Ποδοσφαιριστής του Άτλα Ζερβοχωρίου έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του μέσα στο γήπεδο
![Ημαθία: Ποδοσφαιριστής του Άτλα Ζερβοχωρίου έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του μέσα στο γήπεδο](/photos/20230409-0.jpg)
Ποδοσφαιριστής στη Ημαθία, έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του, μέσα στο αγωνιστικό χώρο.
Συγκεκριμένα, όλα συνέβησαν σήμερα Κυριακή 9 Απριλίου, εντός του αγωνιστικού χώρου και λίγο πριν ξεκινήσει ο αγώνας του γηπεδούχου Άτλα Ζερβοχωρίου με την ομάδα της Κίτρινης Θύελλας Πατρίδας.
Ο παίκτης της ομάδας του Άτλα,Άρης Γαϊτονίδης το είχε καλά προμελετημένο και την ώρα που ήταν έτοιμη να ξεκινήση η αναμέτρηση, με μια ανθοδέσμη στο χέρι γονάτισε, την πρόσφερε στην αγαπημένη του και της ζήτησε να γίνει γυναίκα του κάτω από τις επευφημίες των συμπαικτών του αλλά και της αντίπαλης ομάδας.
Η σύντροφός του Παναγιώτα, του απάντησε θετικά και φυσικά όλοι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα, ενώ τα βεγγαλικά έδωσαν πανηγυρικό τόνο στην ατμόσφαιρα.