Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11)

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 10:12
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11)

Αναλυτικά:

09:30 Eurosport 1
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Valenciana - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Valenciana - Eλεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Valenciana - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Valenciana - Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Valenciana - Eλεύθερα δοκιμαστικά 4

15:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ Β' – Πανσερραϊκός Super League 2

15:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σάμπο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP

15:30 Eurosport 2
Δυναμικό Τρίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 - Grand Prix Σάο Πάουλο Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Stockholm Open

17:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός HNC Revolution - Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάουλο, τρίτες ελεύθερες δοκιμές

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Κολοσσός – Λαύριο Basket League

17:50 Eurosport 1
Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Γυναίκες Σκι

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Νορβηγία – Λετονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τουρκία – Γιβραλτάρ Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:05 COSMOTE SPORT 8 HD
Φούσε Βερολίνου – Μαγδεμβούργο Liqui Moly Bundesliga

19:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπουγιούκτσεκμετσε - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:00 ΕΡΤ3
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 Novasports 4HD
Μπρίντιζι – Τρέντο Lega Basket Serie A

21:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 - Grand Prix Σάο Πάουλο Κατατακτήριες Δοκιμές

21:30 Novasports Prime
Λας Πάλμας – Σαραγόσα Β' Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουαλία – Λευκορωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο – Ολλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γαλλία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βέλγιο – Εσθονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:55 ΕΡΤ2
Formula 1 - Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρία Σάκκαρη - Πάουλα Μπαντόσα Round Robin

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Τελικός

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night Μαξ Χόλογουεϊ vs Γιερ Ροντρίγκεζ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies