Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/11)

Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 09:59
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/11)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

08:20 Eurosport 2
Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

08:30 COSMOTE SPORT 8 HD

WRC 2021 SS8 San Fermo 1, Μόντσα

09:35 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS9 Selvino 1, Μόντσα

09:50 Eurosport 2
Superbike Ινδονησία 2021 Μηχανοκίνητα

11:20 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS10 San Fermo 2, Μόντσα

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Γκαζιαντέπ - Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:30 ΕΡΤ3
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ

12:30 Eurosport 1
Ελεύθερο σκι Στουμπάι | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 - Γκραν Πρι Κατάρ Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός - Εσπερίδες Α1 Γυναικών μπάσκετ

13:00 ΕΡΤ Sports 1
Formula 1, Γκραν Πρι Κατάρ, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:05 COSMOTE SPORT 8 HD
WRC 2021 SS11 Selvino 2, Μόντσα

14:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:15 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Levi | Γυναίκες Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κόβεντρι EFL Championship Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μεντβέντεφ-Ρούουντ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 1ος ημιτελικός Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

15:00 ONE Channel
Ολυμπιακός Β' – ΑΕΛ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD
Θέλτα – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 - Γκραν Πρι Κατάρ Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:10 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD
Χόφενχαϊμ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD
Λεβερκούζεν – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:50 Eurosport 1
Άλμα με σκι Νίζνι Ταγκίλ | Άνδρες Σκι

17:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός - ΑΟ Θήρας Volley League Γυναικών

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Γουότφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουλβς - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νόριτς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νιούκαστλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3
Περιστέρι - Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας - Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News
Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας
ΑΟ Λαμίας – ΠΑΟΚ Βόλεϊ

18:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

18:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:45 Eurosport 2
Γκραν Πρι Καλλιτεχνικό πατινάζ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Σέλτικ - Σεντ Τζόνστον Premier Sports Cup

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ιωνικός - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών

20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

20:00 ΕΡΤ3
Λαύριο - ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασία

21:30 Novasports 5HD
Φιλαδέλφεια - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ατλέτικο Παραναένσε – Μπραγκαντίνο Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τζόκοβιτς-Ζβέρεφ Nitto ATP Finals Τορίνο 2021 2ος ημιτελικός  Τένις

22:00 Novasports 2HD
Ρεν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:30 Eurosport 1
Global Champions Tour Ιππασία

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies