Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (30/10)

Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 09:45
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (30/10)

Αναλυτικά:

10:45 Eurosport 1 
Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων 6 ώρες Μπαχρέιν

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD 
Φούλαμ - Γουέστ Μπρομ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Erste Bank Open

15:00 Novasports 1HD 
Έλτσε - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Αταλάντα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σπαρτάκ Μόσχας – Ροστόφ Ρωσικό Πρωτάθλημα

16:30 Novasports Start 
Φράιμπουργκ - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD 
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 5HD 
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD 
Ντόρτμουντ – Κολωνία Bundesliga

16:30 Novasports 3HD 
Ουνιόν Βερολίνου - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD 
Νιούκαστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μάντσεστερ Σίτι - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Μπέρνλι – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Γουότφορντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Λίβερπουλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 
Απόλλων Πάτρας - Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 
Άρης – Λαύριο Basket League

17:15 Novasports 1HD 
Σεβίλλη – Οσασούνα La Liga

18:00 Novasports 2HD 
Μετς - Σεντ Ετιέν Ligue 1

18:00 ΕΡΤ Sports 2 
Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας 
ΑΟ Λαμίας - Α. Ο. Θήρας Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Πόρτο – Μποαβίστα Liga Portugal

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Τότεναμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League

19:30 Novasports 3HD 
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Bundesliga

19:30 Novasports 1HD 
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ La Liga

19:30 Novasports Prime 
ΠΑΟΚ - Απόλλων Σμύρνης Super League

19:45 Novasports 5HD 
Χεράκλες – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3 
Ιωνικός HNC Revolution – ΑΕΚ Basket League

20:00 Eurosport 2 
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
UFC 267 Γιαν Μπλάχοβιτς - Γκλόβερ Τεϊξέιρα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Εστορίλ – Μπενφίκα Liga Portugal

21:00 Novasports 4HD 
Ντερτόνα - Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD 
Αμβούργο - Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Τορίνο – Σαμπντόρια Serie A

21:45 Novasports 6HD 
Σιντ Τρούιντεν - Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

22:00 Novasports 5HD 
Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD 
Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD 
Μπαρτσελόνα – Αλαβές La Liga

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD 
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal BWIN

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies