Τρίτη 23 Ιουλίου 2024

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 9/9/2023

Σάββατο 9 Σεπτεμβρίου 2023 09:35
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 9/9/2023

Τα ματς για τα προκριματικά του Euro 2024, οι αγώνες μπάσκετ για το τουρνουά «Νίκος Φάσουρας» και η δράση στο Ράλι Ακρόπολις ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2023 Μηχανοκίνητα

10:20 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2023 Μηχανοκίνητα

10:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2023 Μηχανοκίνητα

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC EKO Acropolis Rally 2023 SS9 Ελευθεροχώρι 1

11:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2023 Μηχανοκίνητα

11:40 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2023 Μηχανοκίνητα

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2023 Μηχανοκίνητα

11:45 Novasports Start Ιταλία – Σλοβενία Μουντομπάσκετ 2023

13:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto-E World Championship 2023 Άγιος Μαρίνος, Μισάνο – 1ος αγώνας

13:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2023 Μηχανοκίνητα

14:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC EKO Acropolis Rally 2023 SS10 Παύλιανη 2

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD DTM 2023 Γερμανία, Ζάχσενρινγκ – 1ος Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράντφορντ – Γκρίμσμπι Sky Bet EFL League Two

14:40 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2023 Μηχανοκίνητα

15:30 Novasports Start Λετονία – Λιθουανία Μουντομπάσκετ 2023

15:40 COSMOTE SPORT 5 HD WRC EKO Acropolis Rally 2023 SS11 Καρούτες 2

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2023 Gran Premio Red Bull di San Marino e della Riviera di Rimini – Σπριντ

16:00 Novasports Prime Αζερμπαϊτζάν – Βέλγιο Προκριματικά EURO 2024

17:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto-E World Championship 2023 Άγιος Μαρίνος – 2ος αγώνας

17:15 ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΑΕΚ 4ο Τουρνουά Μπάσκετ Νίκος Φάσουρας

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup 2023 Ιταλία, Μιζάνο – 13ος Αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC EKO Acropolis Rally 2023 SS12 Ελευθεροχώρι 2

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Premier Padel Tour 2023 Παρίσι – Ημιτελικός

19:00 ALPHA Ουκρανία – Αγγλία Προκριματικά EURO 2024

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC EKO Acropolis Rally 2023 SS1 Super Special Stage

19:00Eurosport 1US OpenΤένις

19:00 Novasports Premier League Ουκρανία – Αγγλία Προκριματικά EURO 2024

19:00 Novasports 3HD Ανδόρα – Λευκορωσία Προκριματικά EURO 2024

19:00 Novasports 2HD Εσθονία – Σουηδία Προκριματικά EURO 2024

19:30 Novasports 1HD Οβιέδο – Σπόρτινγκ Χιχόν LaLiga Hypermotion

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μορεϊρένσε – Μπράγκα Liga Portugal Betclic

20:15 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Κλουζ 4ο Τουρνουά Μπάσκετ Νίκος Φάσουρας

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Premier Padel Tour 2023 Παρίσι – Ημιτελικός

21:45 Novasports 4HD Γερμανία – Ιαπωνία Φιλικός Αγώνας

21:45 Novasports 3HD Κόσοβο – Ελβετία Προκριματικά EURO 2024

21:45 Novasports 2HD Ρουμανία – Ισραήλ Προκριματικά EURO 2024

21:45 Novasports 1HD Βόρεια Μακεδονία – Ιταλία Προκριματικά EURO 2024

22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπόκα Τζούνιορς – Άλκμααρ UEFA-CONMEBOL Διηπειρωτικό Κύπελλο Κ-20

22:30 Eurosport 1 US Open Τένις

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies