Τετάρτη 21 Απριλίου 2021

Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην αυριανή Λαϊκή Αγορά της Μελίκης του Δήμου Αλεξάνδρειας (18/03/2021)

Τετάρτη 17 Μαρτίου 2021 17:32
Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην αυριανή Λαϊκή Αγορά της Μελίκης του Δήμου Αλεξάνδρειας (18/03/2021)

Σύμφωνα με το ΦΕΚ 996 / τ.Β’/13-3-2021(Αριθμ.Δ1α/Γ.Π.οικ.:16320/12-3-2021) , Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από τη Τρίτη 16 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα 22 Μαρτίου 2021 και ώρα 6:00,αναφέρεται:

  • Υποχρεωτική επέκταση χώρου αγορών ή λειτουργία παράλληλων αγορών.Σε περίπτωση μη τεχνικής δυνατότητας επέκτασης του χώρου αγορών ή λειτουργίας παράλληλων αγορών,δραστηριοποιείται το πενήντα τοις εκατό (50%) των κλάδων παραγωγών/εμπόρων.
  • Πενήντα τοις εκατό (50%) των θέσεων των παραγωγών/εμπόρων με πέντε (5) μέτρα απόσταση μεταξύ πάγκων σε κάθε αγορά (κύρια και παράλληλη).
  • Απόσταση ενάμιση (1,5) μέτρου μεταξύ των ατόμων
  • Αναστολή λειτουργίας σύμφωνα με την παρ.3.

Επιτρέπεται το υπαίθριο πλανόδιο εμπόριο μόνο εντός της περιφέρειας της φορολογικής έδρας του πωλητή, εφόσον συμπεριλαμβάνεται στη γεωγραφική ισχύ της άδειας λειτουργίας του.

Βάσει των παραπάνω, ο Δήμος Μελίκης ανακοινώνει τα ονόματα των πωλητών επαγγελματιών γης και θαλάσσης και πωλητών παραγωγών που έχουν το δικαίωμα πώλησης στη Λαϊκή Αγορά της Μελίκης την ΠΕΜΠΤΗ 18-3-21 , σύμφωνα με τις θέσεις που τους έχουν παραχωρηθεί.

ΣΕΙΡΑ Α1′

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2

2

ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

3

ΚΟΥΤΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

4

ΚΑΚΑΛΕΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΘΩΜΑΣ

5

5

ΜΥΡΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4

6

ΣΤΑΜΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

7

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

6

8

ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7

9

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

9

ΣΕΙΡΑ Α2′

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ

ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

5

2

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1

3

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

 

7

4

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ

ΜΗΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

5

ΤΣΙΤΖΙΜΙΚΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

10

6

ΜΟΛΛΑ

ΝΕΧΙΑ

 

8

ΣΕΙΡΑ Β1′

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΤΣΑΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

2

ΓΚΕΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7

3

ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3

4

ΚΑΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

5

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

6

ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9

7

ΚΑΦΕΤΖΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

12

8

ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1

9

ΚΟΥΡΜΠΕΚΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

13

ΣΕΙΡΑ Β2′

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΑΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ

ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ

ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

BALABAN

ELENA

ΙΟΑΝ

 

2

ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ

ΦΕΖΗ

ΧΑΣΑΝ

8

3

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

4

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

6

5

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΑΒΒΑΣ

1

6

ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΥ

4

7

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΩΜΑΣ

10

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

ΣΕΙΡΑ Α’

ΟΝΟΜ/ΕΠΩΝΥΜΑ

ΘΕΣΗ

ΜΕΖΙΡΟΒΑ ΝΙΝΑ

12

ΚΙΤΣΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΘΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΗ 13Β ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ 14Α.

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

18

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΟΣΜΙΑ

 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΙΑ

 

ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΣΕΙΡΑ Β’

ΟΝΟΜ/ΕΠΩΝΥΜΑ

ΘΕΣΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

12

ΓΩΓΟΥ-ΒΡΕΤΑ ΧΡΥΣΗ

14

ΜΗΤΡΟΥ ΣΜΑΡΩ

16

ΤΣΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

18

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΤΡΟΥΠΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

ΚΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΟΘΩΝ

 

ΤΟΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies