Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2021

Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας του Σαββάτου 6 Φεβρουαρίου

Παρασκευή 5 Φεβρουαρίου 2021 14:27
Ονομαστική κατάσταση συμμετεχόντων στην Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας του Σαββάτου 6 Φεβρουαρίου

 

Σύμφωνα με το ΦΕΚ 341/ τ.Β’/29-01-2021(Αριθμ.Δ1α/Γ.Π.οικ.:6877) , Έκτακτα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας από τον κίνδυνο περαιτέρω διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στο σύνολο της Επικράτειας για το διάστημα από το Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 6:00 έως και τη Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 6:00,αναφέρεται:

  • Υποχρεωτική επέκταση χώρου αγορών ή λειτουργία παράλληλων αγορών.Σε περίπτωση μη τεχνικής δυνατότητας επέκτασης του χώρου αγορών ή λειτουργίας παράλληλων αγορών,δραστηριοποιείται το πενήντα τοις εκατό (50%) των κλάδων παραγωγών/εμπόρων.
  • Πενήντα τοις εκατό (50%) των θέσεων των παραγωγών/εμπόρων με πέντε (5) μέτρα απόσταση μεταξύ πάγκων σε κάθε αγορά (κύρια και παράλληλη).
  • Απόσταση ενάμιση (1,5) μέτρου μεταξύ των ατόμων.

Ο Δήμος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει τα ονόματα των πωλητών επαγγελματιών γης και θαλάσσης και πωλητών παραγωγών που έχουν το δικαίωμα πώλησης στη Λαϊκή Αγορά της Αλεξάνδρειας το Σάββατο 06-02-2021, σύμφωνα με τις θέσεις που τους έχουν παραχωρηθεί.

ΣΕΙΡΑ Α’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ
1 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
2 ΚΗΠΟΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8
3 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6
4 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2

ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 9
2 ΚΟΥΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ Β’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΘΩΜΑΣ 1
2 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
3 ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6

4

ΚΟΥΤΣΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
5 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 12
6 ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 4
7 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 10

ΣΕΙΡΑ Γ’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΔΕΡΜΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ   4
2 ΚΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12
3 ΚΟΣΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 6
4 ΚΡΙΒΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8
5 ΛΑΓΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   10
6 ΠΡΟΒΑΤΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑ 2

ΣΕΙΡΑ Δ’

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΒΑLABAN

ELENA

IOAN

 

2

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2

3

ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ   4

ΣΕΙΡΑ Ε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΠΑΛΑΣΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  

2

ΣΙΚΟΒΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4

3

ΧΑΛΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΖΑΡΟΣ 2

ΣΕΙΡΑ Ζ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΒΙΣΙΤΖΑΝΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6
2 ΚΑΚΑΛΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΩΜΑΣ 12
3 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 4

4

ΛΙΚΟΥΡΙΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10
5 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΦΕΖΗ ΧΑΣΑΝ 2
6 ΣΤΕΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   8

ΣΕΙΡΑ ΑΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ 6

2

ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7

3

ΤΣΟΛΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2

4

ΧΑΣΑΠΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

  4

ΣΕΙΡΑ ΒΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6

2

ΞΗΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4

3

ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2

ΣΕΙΡΑ ΓΚ

ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6

2

ΝΤΙΝΑ

ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 4

3

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 12

4

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ   2

ΣΕΙΡΑ Γ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΓΚΕΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4

2

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2

Στην Λαϊκή Αγορά Αλεξάνδρειας το Σάββατο στις 06-02-2021 θα συμμετέχουν οι επαγγελματίες βιοτεχνικών ειδών αυτοί που ο αριθμός θέσης είναι ΜΟΝΟΣ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

ΣΕΙΡΑ Α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΖΟΡΜΠΑ

ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7

2

ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3

3

ΚΑΡΑΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 11

4

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1

5

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13

6

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17

7

ΜΠΕΚΙΑΡΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 15

8

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΔΑΜ 9

9

ΦΑΝΑΡΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5

ΣΕΙΡΑ Β

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΚΙΤΣΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 13

2

ΛΑΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7

4

ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9

5

ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ

ΟΘΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11

6

ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3

7

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 15

8

ΤΣΑΤΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1

ΣΕΙΡΑ Γ

ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

Κ.ΟΝΟΜΑ ΟΝ.ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ.ΘΕΣΗΣ

1

ΚΙΤΣΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies