Συνάντηση με τον Δήμαρχο Νάουσας Νικόλα Καρανικόλα πραγματοποίησε η διοίκηση του ΦΑΣ Νάουσα
Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2023 22:38
![Συνάντηση με τον Δήμαρχο Νάουσας Νικόλα Καρανικόλα πραγματοποίησε η διοίκηση του ΦΑΣ Νάουσα](/photos/20230113-322601945_502525968673924_4754205711505238259_n.jpg)
Το Δ.Σ. του ΦΑΣ Νάουσα πραγματοποίησε σήμερα Παρασκευή συνάντηση με τον Δήμαρχο Δήμου Η.Π. Νάουσας Νικόλα Καρανικόλα στο Δημαρχείο, όπου συζητήθηκαν τα θέματα της ομάδας, όπως επίσης και η προσπάθεια η οποία γίνεται προκειμένου να στηριχθεί με κάθε τρόπο.
Μέσω ανακοίνωσης οι διοικούντες της ομάδας ευχαριστούν θερμά τον Δήμαρχο κ. Καρανικόλα, ο οποίος όπως αναφέρουν είναι δίπλα τους σε κάθε βήμα και στηρίζει την προσπάθεια από την πρώτη μέρα''