Συνεχίζοντας τις ανοιχτές συζητήσεις με την κοινωνία, την Κυριακή 14 Μαΐου το απόγευμα η υπ. βουλευτής ΝΔ Στέλλα Αραμπατζή, ανοίγει διάλογο με τις γυναίκες της Νάουσας.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στον εξωτερικό χώρο του ''Cafe Nέον'' στις 19:00.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε Αποδέχομαι Πολιτική cookies