«Θερμή» υποδοχή Μπαρτζώκα σε Νησέλι και Λουτρό!
Τρίτη 25 Απριλίου 2023 10:52
![«Θερμή» υποδοχή Μπαρτζώκα σε Νησέλι και Λουτρό!](/photos/20230425-343018231_759589832465389_1045453170864867115_n.jpg)
Πλήθος κόσμου υποδέχτηκε τον Τάσο Μπαρτζώκα στο Νησέλι και το Λουτρό! Ζεστές χειραψίες,αγκαλιές, γλυκά λόγια και ευχές για επιτυχία στις εκλογές! Ο Τάσος Μπαρτζώκας τους ευχαριστεί όλους για την παρουσία τους και τη θερμή υποδοχή, καλώντας τους να δυναμώσουν ακόμα περισσότερο τις κοινές προσπάθειες, για μια «δυνατή Ημαθία»!