Τον 16χρονο Μανώλη Καψάλη απέκτησε η ΑΕ Αλεξάνδρειας
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 23:13
![Τον 16χρονο Μανώλη Καψάλη απέκτησε η ΑΕ Αλεξάνδρειας](/photos/20230920-380609568_260127119727354_440341083609588764_n.jpg)
Την μεταγραφή του νεαρού 16χρονου ταλαντούχου Καψάλη Μανώλη στην ΑΕ Αλεξάνδρειας ανακοίνωσε η διοίκηση του συλλόγου.
Αναλυτικά αναφέρει:
''Η Α.Ε Αλεξάνδρειας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του ταλαντούχου επιθετικού Καψάλη Εμμανουήλ ( 16 ετών) από την ομάδα Α.Σ Γιαννιτσών. Του ευχόμαστε υγεία και πάντα επιτυχίες με τα χρώματα της ομάδας μας.''